DomůVztahy a SexJak poznáte, že vás váš partner nemiluje?

Jak poznáte, že vás váš partner nemiluje?

Publikováno:

Pochybujete o lásce svého partnera stále víc a víc? Láska není jen o slovech, ale také o činech, které vám častokrát mohou napovědět, zda vás opravdu miluje, nebo se spíše snaží o tom přesvědčit sám sebe. Následující tipy vám pomohou poznat, že už se z jeho strany nedá hovořit o lásce.

Nerespektuje vás

Respekt je jednou z hlavních součástí vztahu dvou lidí. Pokud vám váš partner neustále předhazuje jen vaše slabé stránky, nebo staré přešlapy, kterých jste se dopustila, pak je rozhodně načase odejít.

[the_ad id=“4874″]

Nemáte se o čem bavit

Chcete se o něčem bavit, ale v podstatě vedete monolog s občasnými odpověďmi od vašeho partnera? Žádná společná témata, jen nutné rozhovory? Tak tady je něco špatně.
Komunikace je stavebním materiálem všech vztahů a pokud mezi vámi i toto vázne, pak by bylo opravdu lepší odejít.

Žádné společné plány

Pokud váš partner hovoří pouze o své budoucnosti nikoliv o vaší, pak je rozhodně zapotřebí zbystřit. Vaše osoba v jeho plánech a budoucnosti očividně nehraje žádnou roli. Nepočítá s vámi. Tak neztrácejte čas a odejděte.

Nepodporuje vás

Každý z nás potřebujeme pochválit nebo cítit, že je na nás někdo pyšný, pokud se nám něco povede nehledě na věk. A právě tohle byste měla hledat u svého partnera. Ale chodíte ke kamarádce, protože to vašeho partnera nezajímá? Pak ho nechte jít a najděte si někoho, kdo vás bude plně podporovat.

Přednost má všechno ostatní

Nikde není psáno, že s vámi váš partner musí trávit veškerý čas. Hodně práce? Koníčky? To vše je v pořádku. Jakmile to ale překročí všechny hranice a vy už spolu netrávíte skoro žádný čas, pak je potřeba mít se na pozoru. Obzvlášť pokud máte možnost být spolu, ale váš partner se raději vymluví na nějakou nedůležitou činnost, pak to může znamenat jediné a to, že už ho společně trávený čas s vámi nenaplňuje.

Poslední příspěvky

Frankfurt nad Mohanem – 3 top místa k návštěvě

Když se řekne Frankfurt, tak si většina z nás představí...

Kladská – poklad uprostřed smrkových lesů

Zhruba 10 km od Mariánských Lázní se ve smrkovém...

Top 5 vánočních filmů, které musíte vidět

Letošní Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře. K pravé...

Top 4 jednoduché a zdravé vegan večeře

Hledáte tip na zdravé vegan večeře? Veganská strava je...

Sibiřský husky a 5 věcí než si ho pořídíte

Sibiřský husky je plemeno přátelské, loajální a pozorné, nicméně...