Zajímavosti Vztahy

Orgasmus předstírá většina českých žen!

Orgasmus předstírá většina českých žen!

Studie ukazují, že většina žen po celém světě předstírají orgasmus ze dvou prostých důvodů:

Chtějí sex urychlit

Chtějí udělat partnerovi radost

V České republice předstírá orgasmus až 75% žen! Ženský orgasmus je pro muže samozřejmě potěšením, a tak se o to někdy až velmi nápadně snaží. To může být také důvodem nevyvrcholení ženy. Proto menší rada pro muže – netlačte na pilu!

Pokud právě vy s dosažením orgasmu nemáte problém, tak ale určitě znáte nějakou ženu ve vašem okolí, která musí orgasmus předstírat. Dobrou zprávou ale je, že pokud je sex příjemný, pak na samotném vyvrcholení drtivé většině žen ani nezáleží. Ke snadnějšímu dosažení orgasmu je potřeba obrovská dávka trpělivosti a také nápaditosti. Překvapte ženu změnou prostředí či nějakou novou polohou. Věnujte se jí dostatečně dlouho, hrajte si, drážděte ji a jistě dostanete skvělou zpětnou vazbu!

Od dovádění k vážnému přiznání
Podle průzkumů je se velké procento žen stydí o svém vyvrcholení s partnerem mluvit. To bývá hlavní důvod neúspěchu. Pokud si partner myslí, že dělá všechno správně, pak logicky nemá potřebu nic měnit a mnoho žen tak stále jen čeká, jestli “to” někdy přijde. Proto je lepší si o tom celém pořádně promluvit a tím změnit přístup k sexu jako takovému. Sex je pro většinu žen zdrojem příjemných pocitů i bez orgasmu, takže to, že se to nedaří – není nakonec až taková katastrofa.

Jde to i jinou cestou!
Zkuste spolu o sexu otevřeně mluvit. Je to velmi podstatná součást skvělého sexu. Pokud víte, co přesně partnerku uspokojí, pak můžete jít rovnou k věci bez zbytečného vymýšlení, co by se vaší polovičce asi líbilo. Žena také ucítí váš zájem a to, že si budete jistější může také pomoci k uvolněnější atmosféře.

To top