Cestování

Bad Reichenhall: Úchvatná příroda v Bavorských Alpách 

Bad Reichenhall: Úchvatná příroda v Bavorských Alpách

Hledáte ideální místo k relaxaci a chcete načerpat energii z krás alpské přírody? Pak je Bad Reichenhall skvělým místem pro vaši dovolenou. Malebné městečko v srdci Bavorských Alp je známé především svými prameny, které léčí. Pokud se rozhodnete Bad Reichenhall navštívit, můžete si být jisti, že se pohodlně ubytujete a zažijete mnohá dobrodružství. 

Tipy, kam se v Bad Reichenhall vydat:

  • Salzbergwerk Berchtesgaden

Toto místo rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o solnou důlní štolu, která nabízí pohled do minulosti těžby soli. Je to vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro návštěvníky je připraven i speciální vláček, kterým se po prohlídce můžete projet a v rámci projížďky se dozvědět i zajímavé informace o tomto průmyslu

  • Národní park Berchtesgaden

místo, které je dokonalou ukázkou přírodních krás alpské přírody. Naleznete zde horská jezera, chráněné rostliny či zvířata.Tento národní park je bohatý také na turistické trasy – prostě ideální místo na procházku.

  • Vodopády Konigsseeache

vodopády jsou krásně dostupné pěšky či na kole, nadýcháte se zde čerstvého alpského vzduchu a bude to mít jistě pozitivní vliv na vaše zdraví i psychiku.

Toto místo je také vhodné pro ty, kteří touží po poznání místní kultury a umění. Doporučujeme si před vaší cestou prohlédnout, jaké kulturní akce se v době vaší návštěvy konají. Na výběr je toho mnoho – od koncertů po umělecké výstavy.

Bad Reichenhall je jedním z těch míst, která dokáží spojit přírodní krásu, relaxací a historii do jedinečného zážitku.  

To top