DomůVztahy a SexJak internetové seznamky mění naše námluvy

Jak internetové seznamky mění naše námluvy

Publikováno:

Čím dál tím více vztahů vzniká online, a to přes různé seznamky, sociální sítě nebo chatování s vyhlédnutým protějškem. Hledat si protějšek v digitálním světě asi není nic špatného a bohužel současná uspěchaná doba, a tedy méně času, vás k tomu může nepřímo nutit. Online komunikací si můžete rychle předat řadu základních informací o sobě navzájem, zjistit, zda se k sobě vůbec hodíte způsobem života a zájmy. Také se nedá vyloučit, že si najdete ideální protějšek v jiné zemi. Tady si musíte dát pozor, abyste se místo vztahu nedočkali nemilého překvapení v podobě žádosti o peníze.

 Nezapomínejte na to, že ověřená seznamka ještě není zárukou toho, že tam všichni budou jednat férově. Online způsob seznamovaní přináší řadu negativních překážek. Na druhé straně může být někdo úplně jiný, než jak se vám prezentuje. Protějšek pak bude působit jako ideální partner, nově se tomu říká „instagrandstanding“. Dejte tomuto způsobu seznamování čas a snažte se toho druhého co nejlépe poznat. Stále tedy bude platit, že setkání tváří v tvář je nenahraditelné.

V dnešní době už existuje spousta dovolených nebo jiných aktivit za účelem seznámení. Tam můžete najít vhodný protějšek a sejde se skupina lidí s podobnými zájmy. Hlavně nezapomínejte na to, že vztah bude v životě spíš naživo než online a budeme muset respektovat to, co přes mobil nebo počítač nevidíme.

Team NewMag přeje úspěšný lov.

Poslední příspěvky

Kratom – legální heroin?

Kratom je strom pocházející z jihovýchodní Asie. Listy obsahují...

Žijte život svých snů! Jak se namotivovat?

Ať už se jedná o jakoukoli situaci v životě,...

Minimální mzda v roce 2023: Lidé si polepší!

Začátek roku 2023 se nese ve znamení zvýšení minimální...

Test z vlasu vám může pomoci se zdravím aneb intoleranční test

Intolerance neboli dlouhodobá nesnášenlivost či přecitlivělost na některé z...

Top 7 rozhleden na Plzeňsku

Kam za nejlepším výhledem v Plzeňském kraji? Přinášíme tipy...