Vztahy Žena

Jaké typy mužů je lepší si nepouštět do života

Jaké typy mužů je lepší si nepouštět do života

V dnešní uspěchané době mají lidé tendenci stále něco hledat. Ať už se jedná o dobrou práci, nové přátele nebo třeba životního partnera. A právě volba partnera bývá často trnitá a složitá. V euforii z toho, že jsme někoho našli, pak často zapomínáme na partnerovi stinné stránky. Proto je dobré vědět již od začátku, kterým typům byste se měli vyhnout.

Závislák

Tento typ muže je charakteristický tím, že si vztahem se ženami uspokojuje svou potřebu nebýt sám. Bude chtít být jen s vámi. Žádné aktivity samostatně, bude chtít mít pod kontrolou lidi, se kterými trávíte čas vy. Zkrátka si vás přivlastní. A to může být později jen na obtíž.

Sukničkář

Na počátku vztahu s tímto mužem si budete připadat jako princezna. Budete opěvována, opečovávána, ale to jen na velmi krátkou chvíli. Později totiž zjistíte, že mu nedělá sebemenší problém se stejně chovat i k ostatním ženám. Bude flirtovat s vašimi kamarádkami, zajímat se o ně a vás, po tom, co vás získá, začne odsouvat na další kolej. Tomuto typu je lepší říci NE.

Pan Dokonalý

První rande a vy už znáte všechny jeho životní úspěchy? Tak to rozhodně není správně. Bude se snažit ve vás vyvolat pocit, že vše, co dělá, je správné a vy by jste měla jen kopírovat. Ve společnosti budete muset působit šťastně, protože Pan Dokonalý dělá všechno skvěle i co se vztahu týče.

Maminčin mazánek

Pokud nechcete celý život péct koláče podle receptu od tchýně, pak byste se měly vyhnout tomuto typu muže. Tito muži potřebují péči jejich maminek stejně tak, jako potřebují dýchat. Vy budete až na druhém místě a nedej bože, pokud vás tchýně odmítne respektovat. Maminčin mazánek je prostě maminčin mazánek. Jen vy volíte.

Tyran

A to konkrétně psychický tyran. Je těžké tento typ rozeznat již na začátku, avšak pokud budete obezřetná, pak je zde jistě šance. Tento typ muže využívá různých taktik, aby vás dostal přesně tam, kde vás chce mít. Jakmile zjistí, že manipulace byla neúspěšná, pak se dostává na řadu právě psychické týrání. Vydírání, hádky a manipulátorství. Od toho rychle pryč.

To top