DomůTipy a TrikyÚložné prostory pomohou s uspořádáním domácnosti

Úložné prostory pomohou s uspořádáním domácnosti

Publikováno:

Často se doporučuje provést úklid nadbytečných věcí jejich vyhozením, pokud je delší dobu nepoužíváte. Někdy stačí, vše uspořádat do vhodných úložných prostor.

Každý z nás má doma řadu drobností uklizených v krabicích, nebo různě poschovávaných na poličkách a neví, zda je má vyhodit nebo si je ponechat, až se jednou třeba budou hodit. Poohlédněte se nejdříve po malých úložných organizérech, které vám značně ušetří čas, a navíc mohou být i designově zajímavé. Někdy stačí je pouze uspořádat do vhodných úložných prostor a hned se vám bude lépe vybírat například z uložených dekorací.

Na drobnosti, jako jsou šperky, knoflíky nebo jiné maličkosti, můžete v mnoha obchodech s nabídkou výtvarných potřeb zakoupit průhledné plastové krabičky. Nabízí se v několika velikostech a tvarech. Kdo potřebuje uspořádat například potřeby pro tvoření, uvítá, že se prodávají krabičky i s očky na zavěšení. Nezaberou téměř žádné místo, pokud je zrovna nepoužíváte, protože se dají rozložit do plochého balení.

Ideálním pomocníkem v kuchyni pro rychlý přehled o zásobách, jsou průhledné nádoby na potraviny. Mohou být ve skleněném nebo plastovém provedení. Podle toho, kde je budete mít uložené, u některých postačí průhledné jen víčko. Uvidíte veškeré zásoby, aniž byste museli otevírat všechny sáčky a neprůhledné krabičky. Nebojte se mít skleněné nádoby na potraviny vystavené v kuchyni na očích, mnoho potravin vypadá ve skle lákavě.

Různě vzorované krabice v látkovém nebo papírovém provedení mohou být pěkným designovým prvkem a nebude vadit, že jsou na očích třeba v obývacím pokoji. Co máte uvnitř už nikdo neuvidí a je tedy na vás, jaké poklady si ponecháte.

Poslední příspěvky

Kratom – legální heroin?

Kratom je strom pocházející z jihovýchodní Asie. Listy obsahují...

Žijte život svých snů! Jak se namotivovat?

Ať už se jedná o jakoukoli situaci v životě,...

Minimální mzda v roce 2023: Lidé si polepší!

Začátek roku 2023 se nese ve znamení zvýšení minimální...

Test z vlasu vám může pomoci se zdravím aneb intoleranční test

Intolerance neboli dlouhodobá nesnášenlivost či přecitlivělost na některé z...

Top 7 rozhleden na Plzeňsku

Kam za nejlepším výhledem v Plzeňském kraji? Přinášíme tipy...