Paranormální jevy Zajímavosti

Vnímá vaše kočka paranormální jevy? Díky těmto signálům to poznáte!

Vnímá vaše kočka paranormální jevy? Díky těmto signálům to poznáte!

Obecně se ví, že kočky mají citlivý sluch a vnímají jevy, které člověk není, ve většině případů, schopný vůbec rozpoznat, jako například ultrazvuk. To znamená, že kočky zvládnou vnímat i to, co není vidět. Pokud věříte na existenci duchů, tak je možné, že vás na ně vaše kočka upozorní. Zdá se vám to nemyslitelné? tyto signály vám to prozradí!

Jakto, že mají kočky právě tento dar?

Samozřejmě je na vás, zda uvěříte, či ne. Existuje spousta teorií o kočičích schopnostech. Odborníci z oblasti paranormálních jevů tvrdí, že tato kočičí schopnost pramení z jejich vousků! Ty kočkám slouží jako dotykové receptory. Díky těmto receptorům jsou kočky schopné zmapovat prostředí, kolem nich. A používají to ke snímání pohybu. A díky vibracím, které jsou schopné vnímat, mohou vidět i jevy, které my, jako lidé, nemůžeme.

Signály, že kočka vidí ducha

Bez jakékoliv příčiny se leká, schovává a má strach
Z neznámé příčiny se hrbí, roztahuje ocas a má široké panenky
Sleduje místnost, i když tam nic není
Neustále se vrací na své oblíbené místo

Vidí kočky to, co lidé ne?

Lidé vnímají celé spektrum barev, tvarů a detailů ve dne a to je přesný opak toho, co vidí kočky. Kočky mají zrak přizpůsobený spíše nočnímu prostřední a denní detaily pro ně tak zůstávají skryté. Kočky vidí odstíny zelené a modré barvy, kdežto například červená kočky mate.

Ochrání vás vaše kočka?

Zatím není úplně jasně prokázána tato schopnost koček. Prokázáno ale je, že jsou kočkovité šelmy velmi citlivá zvířata. Často se vyhýbají lidem, které nemají rády. Dokáží odhadnout, jaký člověk je, aniž by se dostaly k jeho bezprostřední blízkosti. A dost podobné je to i co se týče rozpoznávání energií. Je tedy opravdu pravděpodobné, že kočky paranormální jevy vnímají. Tím pádem vás mohou i ochránit!

To top