Tipy a Triky

5 tipů na dárek pro muže

5 tipů na dárek pro muže

Potřebujete tip na dárek pro muže, přítele nebo třeba kamaráda? Pak jste tu správně. Vánoce se nezadržitelně blíží, my vám ale poskytneme tipy nejen na vánoční dárky, ale na různé jiné výjimečné příležitosti během roku, kdy se rozhodnete svého muže obdarovat.

Přinášíme několik spolehlivých tipů na dárky, které překvapí a potěší muže ve vašem životě, od těch nejvybíravějších až po ty, kteří trvají na tom, že nic nechtějí.

Luxusní parfém

Tento tip na dárek by se dal nazvat jako ten nejuniverzálnější. Udělá zajisté radost každému muži ve vašem okolí. Zásadní je říct si – tolik nad tím nepřemýšlejte.

Ideální je zvolit parfém, který váš muž již používá. Dostane tak na co je zvyklý a ještě ho zajisté potěší, že nebude muset obstarávat nové zásoby. Pokud váš partner aktuálně nemá parfém, pak vsaďte na své ženské instinkty, tak vlastně vložíte do výběru parfému, i kousek sebe.

Hodinky

Dalším tipem na dárek pro muže jsou hodinky. Obzvláštní každý outfit, dodají šmrnc a v neposlední řadě bude mít váš muž také přehled o čase. Jaký tip hodinek zvolit už necháme na vás, důležité je se při výběru zamyslet, jak se váš muž běžně obléká, pokud volí elegantnější outfity, pak by bylo příhodné zvolit hodinky s decentnějším ciferníkem a například koženým páskem.

Herní konzole

V každém muži se skrývá kousek dětské duše. Proto pokud zvolíte pro svého muže jako dárek herní konzoli, tak rozhodně neprohloupíte. Co se týče typů herních konzolí, tak jsou různé. Patří mezi ně například PlayStation, Xbox a další. Váš muž jistě ocení, že se bude moci odreagovat a strávit chvíli přesně podle sebe.

Spodní prádlo

Tento tip je ověřený léty praxe. Praktický, jednoduchý a užitečný – prostě přesně takový, jaký váš muž zaručeně ocení. Aby to nebylo jen tak ledajaké spodní prádlo, můžete zvolit variantu značkového spodního prádla. To bude zaručeně trefa do černého.

Multitip

Jako poslední tu máme multitip – neboli směska tipů. Do ní spadá například: holící strojek/
zastřihovač vousů, kosmetický balíček, knihy nebo například drobná elektronika jako jsou bezdrátová sluchátka. Toto jsou dárky, které můžete pořídit bez ohledu na to, jakému muži ve vašem okolí, dárek pořizujete.

Pravidlo 5 dárků

Na závěr nastíníme pravidlo 5 dárků – metoda je univerzální, tudíž lze využít na všechny, které letos chcete obdarovat!

1. pravidlo – něco, co chtějí
2. pravidlo-něco, co potřebují
3. pravidlo- něco na sebe
4. pravidlo – něco na čtení
No a 5. pravidlo? To je něco, co potřebují nebo chtějí, ale ještě to neví..

To top