Tipy a Triky Žena

5 tipů práce pro maminky na mateřské dovolené

5 tipů práce pro maminky na mateřské dovolené

Přinášíme vám 5 tipů práce pro maminky na mateřské dovolené. Chcete trávit první roky života vašeho potomka v klidu, v prostředí domova a zároveň přispět do rodinného rozpočtu? Otázkou je, jaké a jestli vůbec existují možnosti vydělávání z domova. Odpověď na to je jednoznačná: ANO! Stačí pouze vědět, kde hledat. Samozřejmě to závisí i na tom, jaké máte schopnosti a kolik času jste schopny práci věnovat.

Podívejte se na prvních 5 realizovatelných a flexibilních pracovních míst z pohodlí domova.

Prodávejte své výrobky online


Každá věc má svého kupce – toho je třeba se držet. Takže pokud jste tvůrčí a mezi vaše záliby řadíte například šití oděvů pro miminka, výrobu koupelových solí, či mýdel, nebo třeba vyrábíte různé domácí dekorace, pak je tato práce pro vás jako stvořená. Pro každý produkt existuje trh. Proto neváhejte a vydělávejte tím, co vás baví.

Doučování, výuka hry na hudební nástroj

Pokud je matematika či jakýkoliv cizí jazyk vaší silnou stránkou, tak můžete zvážit doučování studentů v pohodlí vašeho domova. Pro začátek si můžete nechat vyrobit letáčky a roznést je do škol v okolí, klientela je téměř jistá. Určíte si čas, místo a počet studentů tak, jak uznáte za vhodné. To samé platí i v případě doučování hry na hudební nástroje, pokud to ovládáte. Je to skvělý způsob, jak zúročit získané dovednosti a přivydělat si slušné peníze.

Váš vlastní business

I když to zní trochu složitě – je to snazší, než si myslíte. Na trhu najdete obrovské množství poptávek po službách, které můžete provozovat na živnost. Týká se to například psaní článků pro weby s různou tématikou, spravování webových stránek pro firmy, odborné překlady, psaní elektronických knih apod. V dnešním online světě je obrovskou výhodou, že si k penězům může přijít opravdu téměř kdokoliv.

Asistent/ka virtuální kanceláře

Mnoho společností hledá jednoduchou kancelářskou podporu, což zahrnuje odpovídání na telefony, zadávání dat, odpovídání na dotazy na sociálních sítích nebo plánování schůzek. To vše lze dělat z pohodlí domova, pokud disponujete dobrým připojením k internetu. Je to ideální práce pro maminky na mateřské dovolené, protože je opět na vás, jak si to časově naplánujete.

Telefonní tazatel/ka

Nejedná se o prodej, ale pouze o průzkumy převzaté od konkrétní společnosti. Tato práce vyžaduje umění komunikace, skvělé vyjadřování a nezbytností je samozřejmě také připojení k internetu. Opět velmi flexibilní pracovní pozice. Kolik průzkumů provedete – tolik dostanete zaplaceno.

To top