Zajímavosti

Její prsa neustále rostou! Ve 13 letech už nosila podprsenku o velikosti D

Její prsa neustále rostou! NewMag

Život se jí změnil, když ji bylo 10 let, v tuto dobu začala její prsa nezastavitelně růst. Ve 13 letech nosila košíčky o velikosti D, v 21 letech už měla velikost G a ve 24 letech velikost H. Vždy jsem byla terčem posměchu a narážek na má prsa říká Fiona.

Její prsa však rostou dál a dál a dnes mají prsa velikost J. S touto velikostí přicházejí i velké bolesti zad, problémy se spaním a častá vyrážka.  Problémy má Také Fiona s chůzí, kdy není schopna jít ani na delší procházku, kvůli bolestem je to nemožné popisuje Fiona.

Její prsa neustále rostou! - NewMag

I když většina žen by si přála větší prsa, Fiona by dala cokoliv, aby její prsa byla menší.

Tato nemoc je označována jako makromastie jí znemožnila také kojit své dítě, obří rozměry jí znemožňovaly své dítě přivinout a také ani pochovat. Fiona dříve žila velmi aktivní život, kdy chodila pravidelně cvičit, avšak musela sportu zanechat, neboť neustále zvětšující poprsí ji už limitovalo. Díky tomu že už nemůže Fiona sportovat, přibývá na váze a tím i rostou stále víc její prsa. Je to začarovaný kruh říká Fiona.

Jediným řešením je nákladná operace, na kterou ale Fiona nemá dostatek finančních prostředků. Fiona tak doufá že ji pomůže veřejná sbírka.

To top