Cestování Tipy a Triky

Kam na oběd? 5 tipů na restaurace, kde zažijete opravdový gastronomický zážitek

Kam na oběd? 5 tipů na restaurace, kde zažijete opravdový gastronomický zážitek

O tom, že jídlo neodmyslitelně patří k životu, není pochyb. Je prokázáno, že pokud jíme kvalitně a pestře, tak jsme šťastnější a produktivnější a tělo nám tu péči zcela jistě vrátí. Gastronomie v České republice značně pokulhává za ostatními zeměmi. Záleží na výběru gastronomického zařízení, proto jsme pro vás připravili výčet 5 restaurací, ve kterých si zaručeně kvalitně pochutnáte. 

Terasa u Zlaté studně – Praha

Tato restaurace se nachází v hotelu Golden Well v centru Prahy. Pyšní se několika světovými úspěchy a ocenění. Posedět můžete na terase, kde si užijete krom skvělého jídla také božský výhled na celé hlavní město. Restaurace nabízí degustační menu, snídaně, obědy i večeře. Ceny jsou adekvátní ke kvalitě jídla. 

https://www.restu.cz/restaurace-terasa-u-zlate-studne/akce-a-slevy/degustacni-menu-u-zlate-studne/

Pavillon – Brno

Pokud patříte k milovníkům domácích produktů, tak si zde opravdu přijdete na své. Restaurace nabízí jídla zpracovaná z opravdu domácích produktů. Maso, ryby odebírají od prověřených dodavatelů. Pečou si své pečivo ve vlastní pekárně, vyrábějí sorbety,dezerty. Máte zde opravdu jistotu domácí kvality.

https://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g274714-d3989709-Reviews-Restaurant_PAVILLON-Brno_South_Moravian_Region_Moravia.html

Zlatá Praha (InterContinental) – Praha

Hosté Zlaté Prahy si mohou vychutnat jak českou, tak i mezinárodní kuchyni na terase devátého patra hotelu InterContinental. Zárukou spokojenosti je vysoce profesionální a zkušený personál. Který hostům zajistí neopakovatelný gastronomický zážitek.

https://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g274707-d694908-Reviews-Zlata_Praha_Restaurant-Prague_Bohemia.html

U Labutě – Přerov

V této rodinné restauraci vás zajisté překvapí ceny, které jsou nízké s ohledem na zážitkovou gastronomii, kterou zde můžete ochutnat. Nají se zde opravdu každý a to i děti, protože v Menu je zahrnuta i část právě pro malé strávníky. 

https://www.restu.cz/restaurace-u-labute-1/

Miyabi – Praha 

Restaurace nabízí pestrou nabídku sushi a široký výběr dalších japonských specialit na světové úrovni, které si můžete vychutnat v originálním stylovém prostředí restaurantu s dlouholetou tradicí v centru Prahy. Cílem restaurace Miyabi je zprostředkovat hostům to nejlepší z japonské kultury.

https://www.tripadvisor.cz/Restaurant_Review-g274707-d1096012-Reviews-Miyabi-Prague_Bohemia.html  

Přejeme dobrou chuť!

To top