Zdraví

Test z vlasu vám může pomoci se zdravím aneb intoleranční test

Intolerance neboli dlouhodobá nesnášenlivost či přecitlivělost na některé z potravin se projevuje v mnoha oblastech našeho života a často si některé obtíže vůbec s intolerancí nespojíme. Zjištěním a následným vyloučením potraviny, na kterou máte intoleranci, si zajistíte zdraví, budete se cítit lépe a v mnoha případech také přestanete zpomalovat váš metabolismus a s tím jde ruku v ruce také úbytek na váze!

Příznaky potravinové intolerance

  • Kožní problémy
  • Bolest hlavy a kloubů
  • Trávicí potíže, průjem nebo zácpa
  • Snížená imunita a potíže s dýcháním
  • Deprese, nespavost, úzkosti

Pozor: intolerance není alergie, rozdíl mezi intolerancí a alergií je markantní. Pokud se jedná o alergii, tak se příznaky objeví okamžitě po konzumaci potraviny. Pokud se však jedná o intoleranci, příznaky se mohou objevit v rámci dnů, týdnů a někdy až měsíců.

Řešením je intoleranční test!

Řešením je intoleranční test, který unikátní možností, jak zjistit, které potraviny vašemu tělu nesvědčí. Intoleranční test je prvním a zásadním krokem k vašemu lepšímu já. Je vhodný pro všechny generace a kdykoliv se pro něj můžete rozhodnout.

Jak se intoleranční test provádí?

Možná budete překvapeni, ale intoleranční test se provádí z vlasů. Konkrétně z pěti vlásků o minimální délce 2,5-3 cm.  Vyškolený personál otestuje vzorek na lékařsky schváleném snímacím přístroji, který pomocí unikátní technologie biorezonance měří elektromagnetické vlnění.

Proč vlas a ne krev?

Testování je neinvazivní a bezbolestné. Vlas dokáže ukázat vývoj v čase, až 3 měsíce zpět. Test poukáže kterých vitamínů a minerálů je ve vašem těle dlouhodobý nedostatek i to, kterým toxickým kovům se nadměrně vystavujete.

Co je biorezonanční testování?

Biorezonance je technologie, kterou k dokonalosti dovedl vývoj trvající téměř 50 let, Je využívaný po celém světě. Například v Číně či ve Skandinávii. Hojně se využívá především v Evropě. Tato metoda spadá do kategorií doplňkové a alternativní léčby, která zahrnuje širokou škálu terapií, včetně homeopatie a akupunktury. Biorezonanční diagnostika je osvědčená a důvěryhodná metoda úspěšně využívaná výživovými poradci orientovanými na dietologii a prevenci.

Užitečné informace na závěr:

  • Test je bezbolestný
  • Výsledek obdržíte do 10 pracovních dnů v PDF dokumentu
  • Stačí 5 vlasů o délce 2,5-3 cm
  • Nemusíte nikam jezdit – vše lze udělat online

Chci intoleranční test: https://www.intolerancnitest.cz/

Jen vlásek Vás dělí od lepšího zdraví.

 

To top