Cestování

Tipy na letní exotickou dovolenou?Jde to i levně!

Tipy na letní exotickou dovolenou?Jde to i levně!

Rádi byste vyrazili prožít letní dobrodružství, ale nenašetřili jste tolik, kolik jste si představovali? Nevadí! V dnešní době plné možností se snadno dostanete na místa,která si můžete užít a pokochat se aniž byste pak museli být do konce roku o vodě a chlebu!

Turecko

Záruka kvalitně poskytnutých služeb za skvělé ceny!Oblast západního pobřeží patří k těm dražším, ale Turecké riviéře se to zatím dobře vyhýbá. Když vyrazíte do Turecka, máte téměř zajištěné skvělé počasí a v kombinaci s kvalitními službami, programem a dalšími aktivitami to ve finále bude nezapomenutelným zážitkem.

Naše tipy pro ubytování:

Hotel Kriss – rodinné ubytování, dostupný hotelový bazén, možnost all inclusive, pláž nedaleko!

Hotel Boulevard – nachází se poblíž centra Antalye, dostupný bazén, fitko, turecké lázně, sauna, kadeřnictví a mnoho dalšího. Nebudete věřit, ale týden v hlavní sezóně v tomto hotelu vás vyjde na něco málo přes deset tisíc! A to je v poměru cena-kvalita opravdu úžasná nabídka.

Španělsko

Další destinací, kde neutratíte všechny vaše úspory je Costa Brava ve Španělsku. Ubytování ve 4* hotelu s polopenzí blízko moře vyjde na méně než deset tisíc korun, což je také skvělá nabídka vzhledem k podnebí a umístění Španělska na mapě.

A teď pár tipů pro odvážlivce a dobrodruhy!

Thajsko

Na dovolené v Asii je paradoxně úplně nejdražší letenka, poté se pohybujete spíše v symbolických částkách. Pokud právě vy patříte k dobrodruhům a vášnivým cestovatelům, pak doporučujeme Chiang Mai! Tady se totiž skvělé najíte, dopravíte i ubytujete za opravdu minimální sumy. Doporučujeme také návštěvu Lanna Folks – muzeum, které zobrazuje život původních obyvatel.

Vietnam

Ve Vietnamu rozhodně stojí za vidění vesnice Hoi Ani. Je to bývalé rybářské středisko v jehož centru najdete mnoho turistů, ale ceny tu jsou více než přijatelné. Za standart je považována televize, Wi-Fi, klimatizace nebo lednice v téměř každém hotelu.

Tip na hotel: Golden Sunset hotel – za noc v tomto hotelu dáte v přepočtu cca. 150 Kč.

Filipíny

Filipíny se pro mnoho z nás mohou zdát téměř nedosažitelnými, opak je ale pravdou. Když dobře zvolíte letenku, dostanete se na Filipíny už za osm tisíc korun. Za ubytování doporučujeme si něco málo připlatit, ale i tak vás noc vyjde pod 500 korun. O něco levnější může být varianta přes AirBnB!

Co je ale skvělé a na čem se dá na Filipínách opravdu ušetřit je jídlo. Najíte se zde v průměru za 20-30 korun. K nejlevnějším položkám na Filipínách patří ryby a maso.

Rozhodně se nebojte vyrazit a načerpat nové zkušenosti a poznatky.

To top